اکو رسانه

تقدیر از رابطین برتر اداره حراست در مخابرات منطقه گلستان

گرگان-زهراکارزگر،خبرنگاراکورسانه: از رابطین برتر اداره حراست در مخابرات منطقه گلستان تقدیرشد. به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه گلستان ، در جلسه ای که با حضور دکتر غلامعلی شهمرادی برگزار شد ، وی ضمن قدرانی از زحمات کارکنان اداره حراست، خدمت صادقانه را مهم ترین اولویت در مخابرات دانست و گفت : صیانت از امانت و نگهدای اموال شرکت و حفظ حریم خصوصی همکاران نکته ایست که باید کارکنان اداره حراست به آن توجه داشته باشند و خدمت رسانی دلسوزانه را بین کارکنان ترویج داده و آنان را تشویق به همدلی و مسئولیت پذیری نمایند.

مدیر مخابرات منطقه گلستان با اشاره به شرایط کنونی و سوء استفاده دشمنان گفت: از هرگونه اقدام و فعالیت که موجب خواهد شد آسیبی به نظام و انقلاب اسلامی ایران برسد باید اجتناب نمود.
وی با اشاره به اینکه اداره حراست از بخشهای بسیار مهم و تاثیر گذار در پیشبرد برنامه های مخابرات است افزود: کارکنان اداره حراست باید نظارت دقیق بر تمامی فرآیندها داشته و برای تامین امنیت ارتباطات مخابراتی در سطح استان تلاش نماید.
در پایان این جلسه با تقدیر از تلاشهای ارزنده رابطین اداره حراست در ادارات مخابرات شهرستانها و ستاد ، از سه رابط برتر تجلیل بعمل آمده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو