اکو رسانه

پیام قدردانی سردار سعید دادگر از مردم شریف گلستان

فرمانده انتظامی گلستان طی پیامی از مردم شرف استان که حرمت ایام شهادت امام علی (ع) را در روز طبیعت حفظ کردند، قدردانی کرد.سردار “سعید دادگر” اظهار داشت: امسال که روز طبیعت با سالروز شهادت مولای متقیان امام علی (ع) متقارن شد، مردم مومن و آگاه استان با عمل به تکالیف الهی و رعایت شعائر این ماه عزیز و حرمت این روز، نشان دادند سنت های باستانی و مراسمات دینی و مذهبی دو رکن جدانشدنی جامعه می باشند.
فرماندهی انتظامی گلستان، صمیمانه از همراهی و مشارکت بی نظیر مردم فهیم و خداجوی استان با دستگاه های متولی امر در حفظ حرمت ایام شهادت امیرمومنان (ع) و ماه ضیافت الهی تقدیر نموده و برای آنان آروزی سلامتی و توفیق روزافزون از درگاه الهی مسئلت می نمائیم.
در پایان این اطلاعیه با اعلام این که در این روز کمترین مشکل انتظامی را شاهد بودیم، تصریح شده است: پلیس با حضور حداکثری در کنار مردم و همراه آنان به وظایف قانونی خود در تامین نظم و انضباط اجتماعی و ترافیکی عمل نمود. مجموعه کارکنان این فرماندهی، خدمت به مردم شريف استان گلستان را افتخار بزرگی برای خود دانسته و شبانه روز و با تمام وجود برای دفاع از آرامش و امنیت مردم پای کار است و با عوامل مخل نظم و آرامش جامعه برخورد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو