اکو رسانه

بهره برداری از مخزن ۲ هزار مترمکعبی شهر شاپور آباد و روستای محسن آباد برخوار

اصفهان-احسان عالیخانی چگنی،خبرنگاراکو رسانه : مخزن 2 هزار مترمکعبی شهر شاپور آباد و روستای محسن آباد منطقه برخوار با هزینه ای بالغ بر 450میلیارد ریال در دهه مبارک فجر در مدار بهره برداری قرار گرفت.

 

مدیرعامل آبفای استان اصفهان با اشاره به هدف اجرای این پروژه در منطقه برخوار اظهار داشت: به منظور تقویت شبکه آبرسانی در این شهر و روستا، اجرای ۶.۵ کیلومتر خط انتقال و احداث یک باب مخزن ذخیره به ظرفیت ۲ هزار متر مکعب و همچنین احداث یک باب ایستگاه پمپاژ در دستور کار قرار گرفت.
حسین اکبریان افزود: در حال حاضر عملیات اجرای خط انتقال به طول ۶.۵ کیلومتر از ایستگاه پمپاژ تا شهر شاپور آباد و روستای محسن آباد به پایان رسیده است، این در حالیست که عملیات اجرای این پروژه در سال ۱۴۰۱ آغازشد و هم اکنون تکمیل گردید.
وی با بیان اینکه با اجرای عملیات طرح آبرسانی به شهر شاپور آباد و روستای محسن آباد زمینه دسترسی پایدار مردم این مناطق به آب شرب فراهم شده است اظهار داشت: با اجرای این پروژه حدود ۲۰ هزار نفر جمعیت در شهر شاپور آباد و محسن آباد از آب شرب پایدار بهره مند می شوند، در حالیکه سال های گذشته مردم منطقه به دلیل نداشتن مخزن ذخیره بعضا در زمان پیک مصرف و یا وقوع حوادث با مشکل افت فشار مواجه می شدند که با اجرای این پروژه، مشکل برطرف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو