اکو رسانه

بیرانوند: آمده‌ایم که با قهرمانی برگردیم/ دیوانه مردم ایران هستم

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال در واکنش به پیروزی سخت ایران مقابل سوریه و اشک‌های طارمی گفت: از قبل می‌دانستیم بازی سختی داریم ولی به طارمی گفتم خیالت راحت مردم برایمان انرژی می‌فرستند.

علیرضا بیرانوند که ناجی تیم ملی ایران در بازی سخت مقابل سوریه شد درخصوص این بازی گفت: به مردم عزیز کشورم تبریک می‌گویم و فکر می‌کنم مردم در بازی امشب بسیار عزیز شدند. طی چند روزی که بعد از بازی با امارات سپری کردیم، امیر قلعه‌نویی هر روز می‌گفت سخت‌ترین بازی ما بازی با سوریه است. می‌دانیم که سوریه همیشه مقابل ایران یکی از بهترین بازی‌های خود را انجام می‌دهد.

وی افزود: بازی را خوب شروع کردیم و موقعیت‌های بسیار خوبی داشتیم ولی وقتی توپ‌هایمان گل نمی‌شد، حس بدی داشتم و می‌دانستم که این بازی برایمان گره می‌خورد و همان‌طور هم شد.

بیرانوند در واکنش به اشک‌های مهدی طارمی بعد از اخراج از زمین بازی گفت: بعد از بازی اشک‌های مهدی را دیدم و بسیار ناراحت شدم. او از ته دل ناراحت بود و قبل از شروع ضربات پنالتی پیش مهدی رفتم و به او گفتم که مردم ایران برایمان انرژی می‌فرستند و خیالت راحت باشد. مهدی که اخراج شد فقط از خدا خواستم بازی به پنالتی کشیده شود.

وی در واکنش به این که کار را برای ایران درآورد، گفت: من وظیفه‌ام را انجام دادم و آن‌چیزی که مردم و کادرفنی از من می‌خواستند را باید به اجرا می‌گذاشتم ولی خیلی متاسفم که دو دوره است که ما در جام ملت‌های آسیا به ژاپن می‌خوریم و در هر دوره مهدی طارمی را نداریم.

گلر تیم ملی درخصوص بازی ایران مقابل ژاپن افزود: مطمئنم بازی سختی برای ژاپن خواهد بود چون ما آمده‌ایم که با قهرمانی برگردیم و امیدوارم مردم از امشب به ما انرژی بدهند و چون شنبه با ژاپن بازی داریم و امیدوارم بتوانیم مردم ایران را خوشحال کنیم.

بیرانوند در واکنش به شوخی خبرنگار ایرانی که به زبان لری به او گفت «دیوانه‌ات هستم» این‌طور جواب داد: من خودم دیوانه تمام مردم ایران هستم./ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021