اکو رسانه

معرفی ۱۵ کارآفرین برتر ایرانی: بخش۶

9. حامد تاج الدین، هم بنیان گذار و مدیرعامل آچاره

10. مهدی نایبی، بنیان گذار الو پیک

حامد تاج الدین، هم بنیان گذار و مدیرعامل آچاره و اوبار:

حامد تاج الدین کارآفرین ایرانی است و هم بنیان گذار و مدیرعامل آچاره و اوبار می باشد. آچاره وب سایتی است که خدماتی برای نظافت منزل و محل کار، خدمات سرمایشی، خدمات نصب و تعمیر لوازم منزل، خدمات زیبایی بانوان، خدمات تعمیرات و بازسازی و … را به صورت آنلاین ارائه می دهد. در واقع با آچاره کاربران این امکان را دارند که برای انواع خدمات متخصص حرفه ای دریافت کنند.

اوبار سامانه ی هوشمند حمل بار یا همان باربری اینترنتی است. در واقع اوبار سرویس ترابری آنلاین است که سفارش های حمل بار مشتریان را از سراسر کشور گرفته و جهت حمل آن ها برای رانندگان خودروهای سنگین اعلام بار می کند. حام تاج الدین هم بیان گذار آچاره و اوبار یک کارآفرین ایرانی است و با این دو استارتاپ فرصت های شغلی زیادی را فراهم کرده است.

مهدی نایبی، بنیان گذار الو پیک:

آقای مهدی نایبی بنیان گذار و مدیر عامل الو پیک و یک کارآفرین ایرانی است. الو پیک در واقع سرویس حمل و نقل آنلاین است و وانت بار سبک، پیک موتوری، وانت بار سنگین، تاکسی موتوری، سواری بار از خدمات این سامانه به حساب می آید. کاربران با نصب اپلیکیشن الو پیک می توانند از تمامی سرویس های این سامانه استفاده کنند. الوپیک عضو اتحادیه ی کشوری کسب و کارهای مجازی نیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021