اکو رسانه

رشد ۵۵ درصدی واردات مجتمع بندری انزلی

سه بندر کاسپین، آستارا و بندر انزلی بنادر تجاری گیلان هستند و  میزان واردات به مجتمع بندری انزلی طی ۹ ماهه سال جاری یک میلیون و دویست هزار تن بود که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۵ درصد رشد به همراه داشت.

 

مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با اشاره به واردات یک میلیون و ۲۰۰ هزار تنی به مجتمع بندری انزلی، گفت: طی ۹ ماهه نخست امسال شاهد رشد ۵۵ درصدی واردات نسبت به مدت مشابه سال قبل بودیم.

به گزارش اکو رسانه : حسین یونسی با بیان اینکه سه بندر کاسپین، آستارا و بندر انزلی بنادر تجاری گیلان هستند، اظهار کرد: میزان واردات به مجتمع بندری انزلی طی ۹ ماهه سال جاری یک میلیون و دویست هزار تن بود که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۵ درصد رشد به همراه داشت.
وی با اشاره به اینکه محصولات وارداتی شامل اقلامی چون غلات، روغن خام خوراکی، چوب و آهن آلات بوده، افزود: تخلیه روغن خام خوراکی ۲۸۹ درصد، غلات ۶۹ درصد و آهن آلات ۳۳ درصد رشد داشته است.

رشد ۵۵ درصدی واردات مجتمع بندری انزلی

یونسی با بیان اینکه تعداد ۵۴۲ فروند شناور تجاری طی این مدت وارد مجتمع بندری انزلی شده است، خاطرنشان کرد: این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۴۳ درصد رشد داشته است.
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به رشد ۳۲ درصدی تخلیه و بارگیری کالا، تصریح کرد: در ۹ ماهه نخست امسال بیش از یک میلیون و ۴۷۸ هزار تن انواع کالاها در بندرانزلی تخلیه و بارگیری گردید.
یونسی همچنین با اشاره به میزان صادرات ۲۵۰ هزار تنی، تاکید کرد: این مواد شامل مواد مختلفی از جمله پتروشیمی و ساختمانی بودند./ایسنا
پایان خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021