اکو رسانه

پیوستن طارمی به اینتربا کمک عربستان

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت در شماره امروز خود نوشته است که الکسیس سانچز از عربستان پیشنهادی دریافت کرده که جدایی او می‌تواند به معنای امیدواری به جذب طارمی در ژانویه باشد.

به گزارش اکو رسانه:روزنامه گاتزتا دلو اسپورت با تیتر “زمان تقویت در اینتر فرا رسیده”، عملکرد الکسیس سانچز و مارکو آرناتوویچ را ناامیدکننده دانسته و نوشته است که طارمی به عنوان محبوب‌ترین گزینه تقویت نراتزوری مورد توجه قرار گرفته که البته جذب او در ژانویه به جدایی سانچز بستگی دارد.
در گزارش گاتزتا آمده است:لکسیس سانچز ۳۵ ساله تاکنون در ۱۱ بازی ۲ گل به ثمر رسانده است در حالی‌که مارکو آرناوتوویچ ۳۴ ساله در ۱۴ بازی این فصل تنها یک گل به ثمر رسانده است. حالا احتمال جذب مهاجم بالا رفته و همه چیز به سانچز بستگی دارد. اینتر در حال حرکت در بازار است و راه طولانی در مسیر سری آ باقی‌مانده است و لیگ قهرمانان نیز قطعا یک مرحله فرعی نیست و نراتزوری به دنبال رقابت در هر دو جام است.
با این حال، اولویت اینتر روی جذب وینگری است که جای کوادرادو را در ترکیب بگیرد و تایون بیوکنن از کلوب بروخه مدنظر نراتزوری قرار گرفته است. تقویت خط حمله نیز به تأیید مالکان باشگاه و ژانگ نیاز دارد. در واقع، سرمایه‌گذاری و جذب بازیکن در ژانویه برنامه‌ریزی نشده بود، هر گونه جذب بازیکن، فقط به‌صورت قرضی تصور می‌شد.
آسیلیو برای بستن قرارداد به چراغ سبز نیاز دارد. او امیدوار است در اسرع وقت و تا قبل از پایان ژانویه، بازیکن جدید را در اختیار اینزاگی قرار دهد اما پلن آنها خرید قرضی با تعهد برای خرید قطعی بازیکنی با ارزش کمتر از ۱۰ میلیون یورو است.
علی‌رغم اینکه از مربی گرفته تا مدیران از عملکرد آرناتوویچ و سانچز دفاع می‌کنند اما آنها انتظارات را برآورده نکرده‌اند و ناامیدی از آنها نه فقط بابت عملکرد فنی بلکه به سطح فیزیکی‌شان نیز برمی‌گردد. آنها جانشین مناسبی برای تورام و لائوتارو نبوده‌اند.
با این حال، دو شرط برای خرید جدید وجود دارد. اولی، مرتبط با بودجه است. تایون بیوکنن گزینه اصلی تقویت تیم است و اگر هم بودجه اضافه‌ای برای اینتر بماند، آنها به سراغ گزینه‌ای قرضی با بند خرید می‌روند. شرط دوم نیز این است که برای خرید جدید، تیم به جدایی یک بازیکن نیاز دارد و این امر ضروری است.
در واقع باید شرایط برای ورود یک مهاجم دیگر فراهم شود، این یعنی خداحافظی با الکسیس سانچز. این بازیکن شیلیایی پیشنهادهایی از عربستان دارد، برخی از باشگاه‌ها قبلاً و در تابستان گذشته او را قبل از بازگشت به اینتر زیر نظر داشتند و برای جذب او اقدام خواهند کرد. اگر اینتر به مرحله‌ای برسد که سانچز تیم را جدا کند، مسیر برای تقویت جدید هموار است. آنگاه گزینه محبوب همه برای تقویت خط حمله، مهدی طارمی است.
مهاجم مرکزی پورتو همیشه مورد توجه بوده و این یک امر قطعی است. اینتر بدون توجه به ماه ژوئن، بر روی جذب او کار می‌کند. صحبت‌های زیادی در مورد آوردن او به اینتر در تابستان آینده و به‌صورت رایگان وجود دارد. اما در چهارچوب این بحث‌ها، اینتر می‌خواهد بفهمد که آیا می‌توان او را زودتر از موعد مقرر به میلان آورد یا خیر.
البته گزینه‌های جایگزین دیگری نیز وجود دارند. اینتر آنتونی مارسیال است که همانند طارمی قراردادش در تابستان به پایان می‌رسد و منچستر امیدوار است در ژانویه از شر او خلاص شود. دیگر گزینه اینتر برای خط حمله آرماندو برویا مهاجم آلبانیایی چلسی است./ورزش۳

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021