اکو رسانه

رئیس جمهور شهید به معنای واقعی حامی محرومان بود

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی دیدار و گفت و گو کرد.مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام ، شهدا و رئیس جمهور شهید و آرزوی صحت و سلامتی  برای رهبری فرزانه انقلاب گفت: رئیس جمهور شهید به معنای واقعی حامی محرومان بود.سید مهدی عبادی، سپاه و کمیته امداد را  مولود انقلاب دانست  و  اظهار داشت: تعامل این دو نهاد با هم در امداد رسانی به محرومین و خدمت به مردم بسیار موثر بوده است.مدیر کل امداد استان افزود: اقدامات سپاه و همکاری این نهاد با کمیته امداد در توزیع کمک های مؤمنانه و ساخت مسکن محرومین و تلاش در جهت توانمندسازی و ایجاد خودکفایی خانوادها بارز و اثر بخش است .

وی با اشاره به اینکه اساسنامه جدید کمیته امداد به دستور مقام معظم رهبری که در سال ۹۴ ابلاغ شد، بیان داشت: تأکید مقام عظمای ولایت در اساسنامه بر توانمندسازی محرومین  است که امیدواریم در دولت جدید  نیز با تأسی از رئیس جمهور شهید که توانمندسازی تسریع یافت این روند ادامه یابد.

عبادی با بیان اینکه در استان مرکزی  ۴۲ هزارو ۶۸۹ خانواده با جمعیت ۷۵ هزارو  و ۸۵۳ نفرتحت حمایت کمیته  استان هستند، گفت: با نظر بلند مقام معظم رهبری و حمایتهای دولت از بروز آسیب های اجتماعی در بین خانواده ها جلوگیری شده است.

وی با تاکید بر اینکه همواره محرومین در کنار و حامی انقلاب هستند و در صحنه های انقلاب نیز محرومین جایگاه  ویژه دارند، خاطز نشان کرد: فعالیتهای مشترک و ارتباط خوب  کمیته امداد ، سپاه و بسیج سازندگی منجر به اتفاقات خوب در بخش مسکن ، کمک های مؤمنانه ، جهیزیه ، لوازم ضروری و آموزشها شده است.

سردار مرتضی عمومهدی  فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی نیز در این جلسه  با اشاره به اینکه تعاملات کمیته امداد و سپاه در محرومیت زدایی و رفع مشکلات اثر بخش بوده است ، اظهار داشت:  این همکاری با قوت در آینده ادامه دار خواهد بود.

وی اضافه کرد: ارتباط خوب بین بخشهای مختلف سپاه و کمیته امداد در جهت تعاملات و پیگیری امور محرومین ، کمک های مؤمنانه، ساخت مسکن، فعالیتهای گروه های جهادی ، تأمین جهیزیه موجبات هم افزایی و خدمت رسانی بهتر به نیازمندان شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021