اکو رسانه

۵۴۰ جواز تاسیس واحد صنعتی در ایلام صادر شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام از صدور ۵۴۰ فقره جواز تاسیس فعالیت صنعتی در این استان طی مدت فعالیت دولت سیزدهم خبر دادوگفت :سرمایه مورد نیاز برای صدور این تعداد جواز تاسیس ۱۶۳ هزار و ۷۳۶ میلیارد ریال است.وی افزود: میزان اشتغال اسمی جوازهای تاسیس بخش صنعت استان در بازه زمانی ۱۴۰۰ تا پایان سال گذشته، ۱۰ هزار و ۱۵۷ نفر بوده است.

ایلام- موسوی خبرنگارپایگاه خبری اکورسانه ؛رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام یادآور شد: طی مدت یاد شده ۱۰۸ فقره پروانه بهره‌برداری بخش صنعت نیز در این استان صادر شد که سرمایه ثابت این پروانه‌ها ۱۴۶ هزار و ۸۵۵ میلیارد ریال است.
محمدرحیمی بر لزوم نظارت مستمر بر فعالیت‌های حوزه صنعت در استان تاکید و اضافه کرد: ۶۵۴ نفر نیز پارسال در نتیجه صدور پروانه‌های بهره‌برداری جدید شاغل شدند.
وی اضافه کرد: یکی از کارهای ویژه‌ای که امسال برای سازمان صمت تعریف شده، کمک به تکمیل واحدهای نیمه‌تمام به‌خصوص طرح‌های بزرگ است که مشکل‌های بیشتری نیز دارند و بعضا نقدینگی زیادتری می‌خواهند.
وی تحقق این امر را نیازمند کمک همه دستگاه‌ها به‌ویژه بانک‌های عامل دانست و تاکید کرد: امسال در راستای منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال جهش تولید با مشارکت مردم احیای ۳۰ واحد راکد در سطح استان ایلام هدفگذاری شده است.
افزون بر ۸۰۰ هزار میلیارد ریال طرح صنعتی در حال احداث وجود دارد که ۷۰ درصد آنها دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021