اکو رسانه

مهم‌ترین رقیب ایران؛ تا دندان مسلح و پر مهره

تیم ملی والیبال ایران بامداد سوم خرداد ماه در اولین و شاید حساس‌ترین بازی خود در لیگ ملت‌های والیبال در فصل ۲۰۲۴ باید به مصاف صربستان برود.
ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال صربستان علاوه بر اینکه در پست قطر پاسور با داشتن دراژن لوبوریچ و الکساندر آتاناسویچ دستش باز است، در پست دریافت کننده نیز از چند ستاره بهره خواهد جست و بازیکن‌های این پست دست کمی از قطر پاسورها در امتیازگیری ندارند.

صربستان در پست دریافت کننده قدرتی چهار بازیکن با توانایی بالا دارد. اوروش کواچوویچ ستاره اول تیم ملی والیبال صربستان در این پست است. او که فصل قبل در اورال اوفا هم تیمی میلاد عبادی‌پور بود، در فصل آینده راهی گاز پیاچنزا ایتالیا شده است.
میران کویونجیچ و پاوله پریچ و مارکو ایوویچ سه بازیکن سرشناس دیگر تیم ملی والیبال صربستان در این پست هستند که هر یک در باشگاه‌های خود در فصل قبل عملکردی درخشان داشته‌اند و توانایی این را دارند که به عنوان یار ثابت در تیم کشورشان به میدان بروند.
قطعا هر کدام از این چهار بازیکن که در ترکیب اصلی صربستان برابر ایران به میدان بروند هم مدافعین روی تور و هم دریافت کننده‌های تیم ملی والیبال ایران شب سختی را سپری خواهند کرد. سرویس‌های این چهار بازیکن دست کمی از آبشارهای آنها ندارند و ایگور کولاکوویچ سرمربی صربستان با وجود این بازیکن‌های حالا با تجربه، امیدوار به کسب سهمیه المپیک خواهد بود.
/ورزش۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو