اکو رسانه

هر طرحی برای تقسیم سیستان‌وبلوچستان بدون کارشناسی محکوم به شکست است؛ از رسول خادم‌ها، پرویز پرستویی‌ها درپی سیل اخیر متشکرم

هر طرحی برای تقسیم سیستان‌وبلوچستان بدون کارشناسی محکوم به شکست است؛ از رسول خادم‌ها، پرویز پرستویی‌ها درپی سیل اخیر متشکرم.

معین الدین سعیدی نماینده چابهار در مجلس یازدهم در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۵ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با قرائت این شعر که چو ایران نباشد تن من مباد، گفت: هر طرحی در خصوص تقسیم استان سیستان و بلوچستان بدون رعایت ملاحظات مردم، نخبگان، علما و دانشمندان استان محکوم به شکست است و هر تلاشی در راستای کمرنگ کردن نام زیبای بلوچستان، خطایی است نابخشودنی.

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زاهدان، سراوان، خاش، ایرانشهر و چابهار همگی لاینفک از نام نامی بلوچستان هستند، ادامه داد: این طرح باید با وقف مکفی در کنار اساسنامه سواحل مکران بررسی شود.

وی از رسول خادم ها، پرویز پرستویی ها، واعظ مهدوی ها، ملاماجدها و سوخت برها که در سیل اخیر کنار مردم بودند تشکر کرد و گفت: وزارت کشور باید با کار کارشناسی نسبت به پرداخت خسارات به مردم اقدام عاجل کند./اعتمادآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو