اکو رسانه

شهردار سابق اراک، مدیرعامل آلومینیوم سازی ایران می شود

بر حسب شنیده ها به نظر می رسد دکتر علیرضا کریمی شهردار سابق اراک به زودی مدیر عامل شرکت آلومینیوم سازی ایران می شود.کریمی از مدیران خوشنام اراکی است که سوابقی مانند شهرداری اراک ،فرمانداری خمین و…را در کارنامه دارد.وی مورد حمایت تعداد قابل توجهی از نیروهای انقلابی است و همچنین خود درحال حاضر از نیروهای مجموعه شرکت آلومینیوم سازی ایران می باشد.

علیرضا کریمی از نیروهای بومی شهر اراک و استان مرکزی و متولد یکم فروردین ماه ۱۳۴۴ و دارای مدرک تحصیلی دکتری حقوق بین‌الملل است.
وی همچنین در سمت‌های مختلفی از جمله ﺳﺮﭘﺮﺳﺖ ﺍﺩﺍﺭه کل ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭﯼ ﻣﺮﮐﺰﯼ در سال ۱۳۷۱، ﻣﺪﯾﺮﮐﻞ ﺑﺎﺯﺭﺳﯽ ﻭ ﻧﻈﺎﺭﺕ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻫﻤﺪﺍﻥ در سال‌های ۷۴ و ۷۵، ﻣﺪﯾﺮﮐﻞ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﯾﺰﯼ ﻭ ﻫﻤﺎﻫﻨﮕﯽ ﺍﻣﻮﺭ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﯼ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭﯼ ﻣﺮﮐﺰﯼ در ﺳﺎل‌هاﯼ ۷۵ ﻭ ۷۶، ﻋﻀﻮﯾﺖ هیئت ﻣﺪﯾﺮﻩ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺗﻌﺎﻭﻥ ﺷﻬﺮ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯼ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻣﺮﮐﺰﯼ، ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﺍﺭ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺧﻤﯿﻦ ﺍﺯ ﺳﺎﻝ ۱۳۹۰ ﺗﺎ ۱۳۹۳ فعالیت داشته است.
کریمی سابقه مشاور حقوقی و معاونت برنامه ریزی، توسعه و تحقیقات آلومینیوم سازی ایران را نیز داشته و از جانبازان دفاع مقدس بوده و سالها ریاست و تدریس در مرکز تربیت معلم شهید باهنر اراک را در کارنامه خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو