اکو رسانه

خوزستان، قطب فرهنگی اقوام و گلچین آداب رسوم ایرانی

اهواز-خبرنگاراکورسانه : استاندار خوزستان گفت :زندگی اقوام مختلف با گویشها و فرهنگهای متنوع در یک اقلیم، خوزستان را اولین انتخاب و مقصد گردشگران کرده است

علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان، در حاشیه برگزاری هفدهمین نمایشگاه گردشگری ایران، به تنوع فرهنگی و قومیتی استان خوزستان اشاره کرد.

وی افزود:زندگی اقوام مختلف با گویشها و فرهنگهای متنوع در یک اقلیم، خوزستان را اولین انتخاب و مقصد گردشگران کرده است

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه همه مناطق و روستاهای استان درگیر مسائل گردشگری هستند گفت: در بخش های مختلف ، روستاهای نمونه ای وجود دارند که به عنوان یک مقصد جاذب ‌گردشگری برای مردم ایران محسوب می‌شود. در این مکان ها ظرفیت‌های مناسبی برای صنعت گردشگری وجود دارد، ازدریاچه‌های پشت سد تا روستاها و امامزاده‌های متعدد در شهرها. از جمله مقبرهٔ دانیال نبی شوش، علی ابن مهزیار اهوازی و اردوی راهیان نور یا شهدای دفاع مقدس که در امسال میلیون ها زائر از سراسر کشور داشت.

وی ادامه داد: استان خوزستان آماده است تا در این فصل، هموطنان خوب ایران را میزبانی کند تا از فضایل و مهربانی مردم خوزستان بهره‌مند شوند به عنوان یک قطب گردشگری، ما منتظر ورود مسافران از سراسر ایران هستیم و آمادگی کامل برای پذیرایی از آنان را داریم.

حسینی محراب بیان کرد: استاندار خوزستان، با تنوع فرهنگی و طبیعی خود با جذب گردشگران، نقش مهمی در توسعه اقتصادی و اجتماعی منطقه و کشور ایفا کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021