اکو رسانه

بازدید معاون هلدینگ پتروپالایش اصفهان از نمایشگاه کتاب

 

اصفهان-احسان عالیخانی چگنی،خبرنگاراکو رسانه :معاون سرمایه انسانی و توسعه مدیریت هلدینگ پتروپالایش اصفهان به مناسبت دهه فجر از چهل و دومین نمایشگاه کتاب و بازی‌های فکری هلدینگ پتروپالایش اصفهان بازدید کرد.

محمد ده‌بیدیان معاون سرمایه انسانی و توسعه مدیریت و مدیر روابط عمومی و بین‌الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان، ترسلی مدیر اموراداری و پشتیبانی و مکاریان رئیس خدمات عمومی و اجتماعی به مناسبت دهه فجر از چهل و دومین نمایشگاه کتاب و بازی‌های فکری هلدینگ پتروپالایش اصفهان بازدید کردند.

محمد ده‌بیدیان در این بازدید ضمن تبریک چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: حمایت از کتاب و کتابخوانی جزء مسئولیت‌های مهم اجتماعی صنایع است.

وی افزود: ما در هلدینگ پتروپالایش اصفهان همواره بر ترویج فرهنگ کتابخوانی تاکید داشته و هر ساله نسبت به برگزاری با کیفیت نمایشگاه کتاب به ویژه در دهه مبارک فجر اهتمام داشته‌ایم.

معاون سرمایه انسانی و توسعه مدیریت و مدیر روابط عمومی و بین‌الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان با بیان اینکه کتابخوانی ارتباط مستقیم با تولید، صنعت، و رفاه اجتماعی دارد، گفت: هر چه سطح مطالعه افراد جامعه افزایش یابد به طور قطع خروجی بسیار مفیدی در تولید، صنعت و رفاه اجتماعی خواهیم داشت و جامعه ای که اهل کتاب نباشد جامعه مرفهی نخواهد بود.

وی افزود: پایین بودن سرانه مطالعه بر میزان عرضه و تقاضای تولیدات فرهنگی مانند کتاب و حتی تعداد نویسندگان تأثیرگذار است و براساس تحقیقات به عمل آمده، کشورهای جهان سوم کمترین سرانه مطالعه را به خود اختصاص می‌دهند، در این کشورها بیشتر افراد مطالعه نمی‌کنند و استفاده و ترویج محصولات فرهنگی نهادینه نشده است. یکی از دلایل این امر بی‌توجهی مسئولان فرهنگی است و ما به سهم خود سعی داریم در ترویج فرهنگ کتابخوانی به ویژه بین کارکنان و خانواده‌هایشان نقش آفرینی کنیم.

ده بیدیان اضافه کرد: دکتر محسن قدیری در راس هلدینگ پتروپالایش اصفهان همواره بر ترویج فرهنگ کتابخوانی تاکید داشته و به همه پیشنهادات در این زمینه پاسخ مثبت داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021