اکو رسانه

آبفا اصفهان حامی چهاردهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان

اصفهان-احسان عالیخانی چگنی،خبرنگاراکو رسانه : چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر و چهاردهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان از 16 تا 22 بهمن ماه 1402 با حمایت شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان و با حضور علاقه مندان هنر هفتم و اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در سینماهای شهر اصفهان برگزار شد.

با توجه به این که یکی از مهم ترین رویکردها برای تغییر و اصلاح فرهنگی و رفتاری جامعه بهره گیری از ظرفیت هنر و هنرمندان است لذا موضوعات مهم اجتماعی اگر توسط اهالی هنر بیان شود، به دلیل اینکه با احساسات و عواطف مردم سر و کار دارند تاثیرگذاری بارزتر و سریع‌تری دارد.
با توجه به این که تامین آب شرب پایدار از مهمترین دغدغه های کشور در سال های اخیر است و بایستی فرهنگ مدیریت مصرف آب در جامعه نهادینه شود، در این راستا شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان همواره برنامه های فرهنگی و هنری متنوعی را برای عموم مردم اجرا کرده و در این مسیر از همراهی هنرمندان فرهیخته استان و کشور بهره مند بوده است.
برگزاری جشنواره هایی مانند فیلم فجر که محل حضور گسترده هنرمندان و هنردوستان است فرصت بسیار خوبی برای اطلاع رسانی و فرهنگ سازی می باشد که در چهاردهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان با مساعدت دبیرخانه این جشنواره تبلیغات صرفه جویی در ورودی سینماهای سپاهان، ساحل و فلسطین نصب شد و تیزر های مدیریت مصرف آب نیز در آغاز اکران تمامی فیلم های جشنواره نمایش داده شد.
گفتنی است آیین اختتامیه این جشنواره با حضور قائم مقام مدیر عامل، مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی و مشاور مدیر عامل در امور جوانان آبفای استان در سینما سپاهان اصفهان برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو