اکو رسانه

مرحله نخست مانور تیم های واکنش سریع در آبفا اصفهان برگزار شد

اصفهان -احسان عالیخانی چگنی،خبرنگاراکو رسانه : مرحله نخست مانور تیم های واکنش سریع در آبفای استان اصفهان برگزار شد

مرحله نخست مانور تیم های واکنش سریع به منظور آشنایی و توانسنجی اکیپ ها و ارزیابی تیم ها و تجهیزاتشان همزمان با سراسر کشور در آبفای استان اصفهان برگزار شد.

مدیر عامل آبفای استان اصفهان در ارتباط ویدئو کنفراسی با مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان جزئیاتی از چگونگی برگزاری این مانور در آبفای استان اصفهان اظهار داشت: این مانور در قالب ۳ اکیپ که شامل ۳۰ نفر است و از بخش های مختلفی همچون معاونت های توسعه و بهره برداری آب و فاضلاب ، معاونت مالی و پشتیبانی، دفتر مدیرت بحران، آزمایشگاه آب و روابط عمومی تشکیل شده است.
حسین اکبریان افزود: در این مانور اقداماتی همچون جوشکاری لوله های پلی اتیلن و فولادی، تعمیرات پمپ و نگهداری از تصفیه خانه آب ، تعمیرات شبکه فاضلاب و نگهداری از تصفیه خانه فاضلاب در دستور کار قرار دارد.
به گفته ناصر اکبری مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور این مانور سراسری به منظور آمادگی با بحران ها در استان های کشور جهت آمادگی هر چه بهتر در شرایط خاص و بحرانی برگزار می‌شود و با توجه به شرایط خاص اقلیمی و بارش های اخیر باید الزاماتی را در نظر بگیرم تا آمادگی کامل را برای خدمات رسانی به هموطنان داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021