اکو رسانه

اهدای بسته‌ لبخند مادری به ۱۹ خانواده لرستانی

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان از اهدای بسته‌ لبخند مادری به ۱۹ خانواده در استان خبر داد.

مجید طائف امروز ۲۳ بهمن در دیدار با دو خانواده بروجردی که دارای فرزند سه قلو بودند، اظهار کرد: امروز نوزدهمین خانواده در استان از سوی ستاد مورد حمایت قرار گرفت و بسته لبخند مادری به آن‌ها اعطا شد.

وی افزود: این بسته‌ها شامل تامین ۶ ماه پوشک، پک لبخند مادری شامل البسه وسایل بازی و ضروری و هدیه نقدی است.

طائف اضافه کرد: از ابتدای اجرای طرح جوانی جمعیت و طرح لبخند مادری در استان ۱۹ بسته اهدا شده که در بروجرد نیز سه خانواده دارای سه قلو این بسته‌ها را دریافت کردند.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان یادآور شد: سیاست ما این است که خانوارهای دارای سه قلو و دهک درآمدی پایین بسته لبخند مادری را دریافت کنند.

این مسئول گفت: این طرح با این هدف اجرا می‌شود که خانواده‌ها مراجعه حضوری نداشته باشند و بیشترین وقت خود را برای فرزندان سپری کنند.

وی بیان کرد: خانوارهای دارای سه قلو می‌توانند با مراجعه به سامانه «ایران جوان»، اطلاعات خود را ثبت و حداکثر تا ۱۰ روز بعد ما هم بسته‌های لبخند مادری را در اختیار خانوارها قرار می‌دهیم.

طائف اظهار کرد: برای تهیه هر بسته از طرح لبخند مادری بالغ‌بر ۴۰ میلیون تومان هزینه شده که در راستای افزایش جمعیت و فرزندآوری این طرح استمرار دارد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان خاطرنشان کرد: امسال به ۲۰۰ خانواده که فرزند سوم به بالا داشتند، در راستای همین برنامه، یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان کمک شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو