اکو رسانه

پزشکان پرچمدار خدمت‌رسانی در مناطق محروم هستند

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به حضور پزشکان در مناطق محروم، گفت: پزشکان پرچمدار خدمت‌رسانی در مناطق محروم هستند.

به گزارش خبرنگار ما از کمیته امداد، سید مرتضی بختیاری امروز در آیین تجلیل از نخبگان برتر در رشته پزشکی و پیراپزشکی ضمن تبریک فرا رسیدن دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: نظام اسلامی به دنبال اندیشه و حکومت اسلامی است و این انقلاب، ادامه نهضت‌های انبیا و بعثت پیامبر (ص) است که امروز این امانت در اختیار ما قرار گرفته است‌.

وی با تقدیر از کادر درمان به خاطر خدمات آنان در مناطق محروم، افزود: پیامبر اسلام(ص) می‌فرمایند: یکی از نعمت‌های بزرگی که شکر آن گزارده نمی‌شود، نعمت سلامتی است.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه آینده سلامت جامعه انسانی بر دوش کادر درمان است، افزود: در سال‌های پس از انقلاب، در مناطقی که محرومیت بوده، پزشکان و کادر درمان با حضور خود، خوش درخشیدند.

بختیاری با بیان اینکه جامعه نیاز به قانون دارد، گفت: در همه جوامع دنیا قانون وجود دارد و در دین ما نیز در این خصوص روایت وجود دارد، اما کدام قانون می تواند حیات جامعه انسانی را تضمین کند و موانع را از راه رشد انسانی بردارد؟

وی خاطرنشان کرد: تفکری می تواند تضمین کننده سلامت و حیات جامعه انسانی باشد که وضع کننده آن خداست، خدا خالق است و قانونی که وضع کند تضمین کننده سلامت جامعه انسانی خواهد بود.

رئیس کمیته امداد با تاکید بر اهمیت تلاش و اراده برای رسیدن به موفقیت، تصریح کرد: شما پزشکان جوان باید الگویی برای خود انتخاب کنید که تبدیل به پرچمدار محرومیت‌زدایی شوید.

بختیاری گفت: ما در کمیته امداد، بر اساس آنچه از معارف دینی اسلامی آموخته‌ایم، ذره‌ای در خدمت به مناطق محروم منت نداریم و ما خادم محرومان و گره‌گشای مشکلات آنها هستیم زیرا گفته امام راحل، هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به محرومان نیست و ما با این نیت به نیازمندان خدمت می کنیم و معتقدیم خدا دست ما را می‌گیرد./ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021