اکو رسانه

احکام شهرداران مدارس شمال تهران تنفیذ شد

آيين تنفيذ احكام شهرداران مدارس بیست و سومین دوره اجرای طرح شهردار مدرسه با حضور مديران ارشد شهرداری و آموزش و پرورش منطقه یک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سلیمه رودکی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه اظهار داشت: آئین تنفیذ احکام شهرداران ۲۴ مدرسه با حضور سید مهدی صباغ شهردار منطقه یک، مهدی امیری مدیر کل آموزش های شهروندی شهرداری تهران، محمدرضا رسولی رئیس و حیدرلو معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شمیرانات، مدیران و کارشناسان اجتماعی نواحی ده گانه و دانش آموزان منتخب مدارس در ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ در سالن همایش سرای محله جماران برگزار شد.
وی افزود: طرح شهردار مدرسه از طرح های مشارکتی شهرداری تهران است که زمینه آموزش مسئولیت اجتماعی را در بین دانش آموزان فراهم می کند و مخاطبان این طرح دانش آموزان مقاطع متوسطه اول و دوم سطح منطقه هستند که ضمن پیگیری فرآیندهای آموزشی، در حوزه مشارکت های اجتماعی نیز نقش ایفا می کنند.
رودکی گفت: هدف از برگزاری این مراسم مشارکت مستقیم منطقه در برگزارى آیین تنفیذ به منظور اجرای برنامه هاى خلاقانه، حضور شهردار منطقه به منظور حمایت و پشتیبانی از اجراى بهینه طرح در منطقه، انتقال مفاهیم و محتوای برنامه به مدارس مجرى با هدف سنجش بازخورد آن، مشارکت معاونین شهردار مدرسه جهت ایجاد انگیزه در امور داوطلبانه و تقویت حس مسئولیت پذیرى اجتماعى در سطح مدارس است.
گفتنی است در این برنامه که در قالب جشن برگزار شد، مرام نامه شهرداران مدارس توسط شهردار منتخب قرائت و احکام آنان توسط شهردار منطقه یک اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021