اکو رسانه

صنایع تبدیلی بخش کشاورزی در نقاط مختلف کشور توسعه می‌یابد

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان تعاون روستایی کشور با گرامی‌داشت دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: طرح ایجاد و توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی در هر منطقه از کشور تا ۶ ماه دیگر ایجاد می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما، ایوب فصاحت همزمان با نخستین روز دهه فجر انقلاب اسلامی در آیین افتتاح سردخانه بالای صفر شهر سفیددشت شهرستان بروجن تاکید کرد: این طرح به‌منظور بازاررسانی محصولات کشاورزی کانون‌های تولید کشور ایجاد و راه‌اندازی می‌شود.
وی تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های نیمه‌تمام را جزو برنامه‌های اولویت‌دار سازمان تعاون روستایی کشور دانست و افزود: بستر مجازی و شفاف برای فعالیت تمامی اتحادیه‌ها و تعاونی‌های زیرمجموعه این سازمان ایجاد و سامان‌دهی می‌شود.
فصاحت ایجاد زیرساخت‌های هوشمندسازی بر پایه آخرین فناوری روز را ضروری اعلام و تصریح کرد: تمامی کشورهای دنیا به بخش کشاورزی یارانه اختصاص می‌دهند.
وی حمایت و تقویت بخش کشاورزی را ضروری دانست و یادآور شد: میزان کشت در بخش‌های مختلف کشاورزی به‌ویژه تولید صیفی‌جات باید بهبود یابد.
فصاحت اظهار داشت: در سازمان تعاون روستایی برنامه‌های جدیدی داریم تا تشکل‌های زیرمجموعه بتوانند بخش قابل‌توجهی از این حوزه را بر عهده گیرند.
همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی ۶۳۲ طرح با ۲۰ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در چهارمحال و بختیاری آماده بهره‌برداری شده است./ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021