اکو رسانه

برج نوآوری دانشگاه شهید بهشتی افتتاح شد

آیین افتتاح برج نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی در تالار مولوی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از دانشگاه شهید بهشتی، سید محمودرضا آقامیری رییس دانشگاه شهید بهشتی در آیین افتتاح برج نوآوری اظهار داشت: این پروژه باعث شد صنعت و دانشگاه ارتباط نزدیک‌تری باهم داشته باشند.

وی افزود: سرعت توسعه فناوری بسیار زیاد است لذا ما نیز باید با آن همگام شویم.

آقامیری با اشاره به رویکرد دانشگاه شهید بهشتی برای ارتباط با صنعت تصریح کرد: در راستای سند تحول دانشگاه، ایجاد و گسترش تعامل با وزارتخانه ها و صنایع در دستور کار قرار گرفته است و براین اساس، دانشگاه شهید بهشتی به عنوان دانشگاه معین سه وزارتخانه تعیین و معرفی شده است.

محمد صادق خیاطیان رییس صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر ضرورت ایجاد ارتباط معنادار میان دانشگاه و صنعت، گفت: از دانشگاه‌ها درخواست می شود تا این فرهنگ را توسعه دهند تا جریان دانش‌بنیانی در کشور بیش از گذشته توسعه یابد.

فریبرز مسعودی رییس پارک فناوری دانشگاه شهید بهشتی، ارتقای ارتباط با صنعت را از اهداف پارک فناوری دانشگاه شهید بهشتی عنوان کرد و با اشاره به اهداف سند تحول دانشگاه شهید بهشتی گفت: برج فناوری این دانشگاه که امروز فاز اول آن افتتاح شد، می‌تواند زمینه تحقق اهداف این سند را فراهم کند.

پروژه بزرگ برج نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی در فاز نخست شامل چهار طبقه فوقانی با مساحت تقریبی هشت هزار متر مربع است که به عنوان یک زیرساخت مناسب در راستای توسعه هرچه بیشتر همکاری های بخش صنعت و دانشگاه به بهره برداری رسید./مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021