اکو رسانه

نرم‌افزار «وب سفارشی‌ساز» برای کسب و کارهای ایرانی طراحی شد

متخصان آی‌تی یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی موفق به کدنویسی و طراحی نرم‌افزار «وب سفارشی‌ساز » برای کسب و کارهای ایرانی شدند.

علیرضا جهانگرد مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان فعال در حوزه صنعت آی‌تی و سفارشی‌سازی پلتفرم‌ برای کسب و کارهای ایرانی، مستقر در پارک علم و فناوری یزد درخصوص برنامه «وب سفارشی‌ساز مشتری» توضیحاتی ارائه کرد و گفت: این برنامه، درواقع یک پلتفرم سفارشی‌ساز برای کسب و کارها و بیزینس‌های مختلف است و تفاوت کار ما با دیگر پلتفرم‌ها این است که سیستم از ابتدا به‌صورت «داینامیک» یا پلتفرمی که قابلیت تغییر دارد، طراحی می‌شود.

وی افزود: متخصصان این شرکت، توانایی طراحی و برنامه‌نویسی وب‌سایت برای محصولات شرکت‌هایی را دارند که پشتیبانی از آن‌ها، سخت است. به این ترتیب که اغلب برای کارفرما، به‌صرفه نیست که برای یک الی دو محصول، وب‌سایت‌های جداگانه طراحی کند؛ اما با پشتیبانی و ضمانتی که تیم طراحی آی‌تی شرکت به کارفرما می‌دهند؛ اطمینان خاطر برای به‌صرفه‌بودن طراحی وب‌سایت، ایجاد می‌شود.

مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان درخصوص مزیت‌های فناورانه سیستم‌های طراحی‌شده توسط متخصصان این شرکت توضیح داد: مزیت وب‌سایت‌ها و پلتفرم‌های طراحی‌شده توسط شرکت، این است که نقص‌های احتمالی بعدی پس از راه‌اندازی برنامه یا به‌اصطلاح بالاآمدن سایت، قابل رفع است.

جهانگرد ادامه داد: به این عملیات در اصطلاح تخصصی دنیای آی‌تی، «patch» گفته می‌شود که توسط متخصصان شرکت برای هر کسب وکاری و براساس برنامه‌ای که نوشته می‌شود، قابل اجرا است.

وی به قابلیت‌های دیگر فرآیند طراحی وب‌سایت توسط این شرکت اشاره کرد و توضیح داد: نکته قابل توجه درباره فرآیند کدنویسی و برنامه‌نویسی شرکت این است که اغلب کارفرمایان محصولاتی که در بازار به‌سختی «peresent» یا ارائه می‌شوند برای طراحی وب‌سایت به این شرکت مراجعه می‌کنند./آنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021