اکو رسانه

تحقق ۲۰۰ میلیارد تومان از مصوبه‌ ۲۵۰ میلیاردی سفر اول ریاست جمهوری به گلستان

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در گروه خبری فجر گلستان گفت: در دولت سیزدهم بیش از ۵.۸ همت در حوزه راهداری صرف شده است

گرگان-زهراکارزگر،خبرنگاراکورسانه:عادل مصدقی با اشاره به مصوبه ۲۵۰ میلیاردی سفر اول ریاست جمهوری، در حوزه راهداری افزود: تا کنون ۲۰۰ میلیارد تومان آن تحقق یافته است و باقی منابع از محل ملی و اعتبارات سازمان راهداری تامین شده است.
مدیر کل راهداری گفت: در گلستان ۹۵ نقطه حادثه خیز مشخص شده که تا به امروز ۳۱ نقطه ایمن سازی شده و تا پایان سال ۳۹ نقطه ایمن سازی می شود.
وی خاطر نشان کرد: در طول عمر انقلاب اسلامی راه های روستایی استان ۷۸ برابر شده است
مصدقی اذعان داشت: پل میلاد در شهرستان کلاله که در دهه فجر سال گذشته آغاز شد تا پایان سال جاری باند دوم آن با اعتبار ۴۵ میلیارد تومان افتتاح می شود .

وی در مورد پروژه های قابل افتتاح در دهه ی فجر گفت: امسال ۶۵ پروژه با اعتبار ۱۸۷۰ میلیارد تومان افتتاح و بهره‌برداری می شود و شاهد آغاز عملیات اجرایی ۴۷ پروژه با اعتبار ۶۴۸.۶ میلیارد تومان هستیم.
مصدقی تصریح کرد: در دهه فجر امسال ۱۲۱.۵ کیلومتر بهسازی و روکش بهره برداری می شود و ۵۰.۶ کیلومتر توسعه راه روستایی را شاهد هستیم

وی در پایان با اشاره به میزان روشنایی راه ها گفت: روشنایی راه ها ۱۹۰ کیلومتر بود که ۹۰ کیلومتر آن از پایداری خارج شده بود که به مدار بازگشت ؛همچنین سطح روشنایی از ۱۹۰ به ۳۶۰ کیلومتر رسیده که ۲۱.۵ کیلومتر آن در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو