اکو رسانه

معرفی ۱۵ کارآفرین برتر ایرانی – بخش ۳

در ادامه به معرفی 2 کارآفرین برتر ایرانی می پردازیم

3. میلاد منشی پور، بنیان گذار تپ سی

4. ایسمینار و مانوئل اوهانجانیانس

میلاد منشی پور، بنیان گذار تپ سی:

یکی از سامانه های هوشمند در خواست خودرو و تاکسی به صورت اینترنتی که در ایران فعالیت می کند، تپ سی است. از اپلیکیشن تپ سی در سال ۹۵ رو نمایی شده است. تپ سی در سال ۹۵ تنها در تهران فعالیت می کرد اما در حال حاضر در دیگر شهرهای ایران نیز فعالیت می کند. میلاد منشی پور بنیان گذار و مدیر عامل شرکت تپ سی می باشد. میلاد منشی پور نیز یک کارآفرین ایرانی است و تپ سی در حال حاضر نیرو های زیادی دارد. یکی از اصلی ترین رقبای تپ سی در ایران اسنپ می باشد که هر دو در حوزه ی حمل و نقل آنلاین و تاکسی اینترنتی فعالیت می کنند. البته از دیگر تاکسی های اینترنتی می توان کارپینو را نیز نام برد اما رقیب سرخت تپ سی، همان اسنپ می باشد.

ایسمینار و مانوئل اوهانجانیانس:

ایسمینار پلتفرم مدیریت و برگزاری وبینار و رویداهای آنلاین است و توسط مانوئل اوهانجانیانس تأسیس شده است. مانوئل اوهانجانیانس متولد سال ۱۳۶۷ است و تحصیلات کارشناسی او مهندسی صنایع می باشد. مانوئل اوهانجانیانس رشته ی مدیریت اجرایی گرایش مدیریت استراتژیک را برای کارشناسی ارشد در دانشگاه تهران ادامه داده است. از سال ۹۶ تمرکز خود را برای ایده ی استارتاپی خود یعنی ایسمینار گذاشت و به صورت متمرکز با تکشیل تیم ایسمینار را توسعه داد. در حال حاضر سایت ایسمینار یکی از بهترین پلتفرم های مدیریت و برگزاری وبینار و رویدادهای آنلاین است و رشد خوبی نیز داشته است.

دلایل رشد خوب ایسمینار سخت کوشی تیم ایسمینار است که با نهایت وجود برای این پلتفرم زحمت می کشند. یکی دیگر از دلایل موفقیت ایسمینار جذب سرمایه از شرکت آی کن می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021