اکو رسانه

کودکان کار در کاشان ساماندهی می‌شوند

کاشان- فرماندار کاشان گفت: ساماندهی و جمع‌آوری کودکان کار کاشان در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار ما، محمدشریف زارعی با اشاره به لزوم ساماندهی کودکان کار در کاشان، اظهار داشت: جلسات مختلفی با مجموعه دستگاه‌های مختلف نظیر دادستانی، بهزیستی، انتظامی و سایر دستگاه‌های مرتبط برگزار شده است.

وی در بیان جزئیات اقدامات صورت گرفته افزود: مقرر شده است با یک اقدام سریع کودکان کار در سطح معابر، چهارراه‌های شهر و اماکنی که این افراد حضور دارند، جمع‌آوری و ساماندهی شوند که این امر با همکاری بخش‌های مختلف صورت پذیرفت.

فرماندار شهرستان کاشان با بیان اینکه تعداد قابل توجهی از کودکان کار جمع‌آوری و بخشی از آنان به اصفهان انتقال داده شدند، ابراز داشت: مقرر شده است با افرادی که این کودکان را به کار می‌گیرند به صورت قانونی با آنان برخورد صورت پذیرد به ویژه اینکه به نظر می‌رسد بخشی از این افراد ساماندهی شده هستند.

وی با بیان اینکه ۱۰۰ درصد از کودکان کار در کاشان از مهاجرین هستند که در سطح این شهرستان فعالیت می‌کنند، گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته شاهد این خواهیم بود که کودکان کار در سطح معابر و چهارراه‌ها حضور پیدا نکنند و چهره شهر خدشه‌دار نشود در حالی که این موضوع همچنان ادامه دارد.

فرماندار کاشان از جمع‌آوری تعداد قابل توجهی معتاد متجاهر از سطح شهر کاشان خبر داد و گفت: این اقدام با پیگیری صورت گرفته انجام شد و بخشی از این افراد نیز به کمپ ماده ۱۶ که در کاشان نداریم، منتقل شدند و این موضوع توسط مجموعه‌های مرتبط ادامه داشته و اجرایی می‌شود.‌/مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021