اکو رسانه

سنگ‌آهن بافق قهرمان نیم‌فصل لیگ برتر هندبال بانوان شد

تیم هندبال سنگ‌آهن بافق ترمز پیروزی‌های هرمزگان را کشید تا قهرمان نیم فصل لیگ برتر بانوان شود.

به گزارش اکو رسانه : در مهم‌ترین بازی روز جمعه  فولاد هرمزگان که بدون شکست در ۶ هفته گذشته لیگ صدرنشین بود، مقابل سنگ آهن بافق، مدافع عنوان قهرمانی، به میدان رفت و در پایان نتیجه را با حساب ۲۰-۲۲ به شاگردان مریم فخری واگذار کرد تا نخستین شکست خود را تجربه کند و نتواند نیم فصل را با قهرمانی به پایان برساند. سنگ آهن بافق با این نتیجه و ۱۲ امتیاز و به دلیل پیروزی در بازی رو در رو با هرمزگان، صدرنشین لیگ برتر شد.

در دیگر بازی حساس روز جمعه  سپاهان پذیرای زاگرس جنوبی کازرون بود و توانست با نتیجه ۲۵-۲۶ بازی را به سود خود به اتمام رساند.

شهید چمران لارستان هم که به گچساران سفر کرده بود، در یک بازی دیدنی به تساوی ۲۶ – ۲۶ رضایت داد. در آخرین دیدار هفته هفتم سنندج مقابل شهدای رزکان البرز حرفی برای گفتن نداشت و با نتیجه ۲۸-۳۸ بازی را واگذار کرد تا هفتمین شکست فصل خود را ثبت کند.

نتیجه دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر هندبال بانوان به این شرح است:

فولاد هرمزگان ۲۰ – سنگ آهن بافق ۲۲

فولاد سپاهان اصفهان ۲۶ – زاگرس جنوبی کازرون ۲۵

نفت و گاز گچساران ۲۶ – شهید چمران لارستان ۲۶

سنندج ۲۸ – شهدای رزکان البرز ۳۸

در پایان نیم فصل لیگ برتر هندبال سنگ آهن بافق با ۱۲ امتیاز صدرنشین است، فولاد هرمزگان با همین امتیاز و زاگرس جنوبی کازرون با ۱۰ امتیاز دوم و سوم هستند.

شهدای رزکان البرز و فولاد سپاهان با ۸ امتیاز و نفت و گاز گچساران و شهید چمران لارستان با ۳ و سنندج بدون امتیاز در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو