اکو رسانه

اعلام انزجار مردم سراسر کشور از طراحان و عاملان حادثه تروریستی کرمان

مردم سراسر کشور  با شرکت در راهپیمایی از طراحان و عاملان حادثه تروریستی کرمان اعلام انزجار کردند

 

به گزارش اکو رسانه : در پی حادثه تروریستی چند روز گذشته در کرمان و شهادت نزدیک به ۹۰ نفر از هموطنان شرکت کننده در مراسم چهارمین سالگرد شهید سردار قاسم سلیمانی، مردم سراسر کشور روز ۱۵ دی همزمان با تشییع و خاکسپاری شهدا در کرمان بعد از اقامه نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی خشم و انزجار خود را از طراحان و عاملان این جنایت اعلام کردند.

راهپیمایی مردم تبریز در محکومیت جنایت تروریستی کرمان

نمازگزاران تبریزی پس از اقامه نماز جمعه با حضور در راهپیمایی، جنایت تروریستی در کرمان را محکوم کردند.
نمازگزاران تبریزی، پس از اقامه نماز جمعه از مقابل مصلی امام خمینی(ره) تا میدان ساعت با محکوم کردن جنایات تروریستی کرمان راهپیمایی کردند.
مردم تبریز در این راهپیمایی با در دست داشتن تصاویری از امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب و سردار سلیمانی با مشت‌های گره کرده، فریاد الله اکبر، لا اله الا الله، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر ضد ولایت فقیه را سر دادند.
هم‌چنین نمازگزاران با سر دادن شعارهای، ” مرگ بر آمریکا، مرگ بر صهیونیست، ایران دوباره غوغاست، هیهات من الذله، این‌بار نوبت ماست هیهات من الذله، این انقلاب پا برجاست، داعشی صهیونیست نابودیت نزدیک است” جنایات تروریستی کرمان را محکوم کردند.
در تمامی شهرستان‌های استان آذربایجان‌شرقی نیز راهپیمایی محکومیت این جنایت تروریستی برگزار شد.

# برگزاری راهپیمایی محکومیت حادثه تروریستی زائران گلزار شهدای کرمان در ارومیه

راهپیمایی محکومیت حادثه تروریستی زائران گلزار شهدای کرمان روز جمعه ۱۵ دی ماه در ارومیه برگزار شد.
مردم ولایتمدار ارومیه پس از اقامه نماز جمعه با حضور پرشور خود از مقابل مصلی امام خمینی شهر با سر دادن شعارهای”مرگ بر اسرائیل”، “مرگ بر منافق”،”خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست”،”پر پر شدن در راه حاج قاسم، اوج عبادت ماست” انزجار خود را از دشمنان اسلام و انقلاب اعلام کرده و با خانواده های شهدا ابراز همدردی کردند.

# برگزاری راهپیمایی مردم البرز در محکومیت حادثه تروریستی کرمان

مردم استان البرز پس از نماز جمعه ۱۵ دی ماه در محکومیت حادثه‌ تروریستی کرمان راهپیمایی کردند.
مردم در مرکز استان البرز، همزمان با سایر استان‌های کشور، پس از اقامه نماز جمعه با طی کردن مسیر مصلی کرج به سمت امام زاده حسن(ع) جنایت تروریستی کرمان را محکوم کردند.
در دیگر شهرستان‌های البرز هم راهپیمایی برگزار شد.

# مردم چهارمحال و بختیاری جنایات استکبار جهانی در سالگرد شهید سلیمانی را محکوم کردند

مردم ولایتمدار چهارمحال و بختیاری پس از اقامه نماز جمعه با حضور در راهپیمایی، جنایت تروریستی در کرمان را محکوم کردند.
مردم ولایتمدار و انقلابی چهارمحال و بختیاری پس از اقامه نماز جمعه از مقابل مصلی امام خمینی(ره) شهرکرد تا چهارراه بوعلی سینا، با محکوم کردن جنایات تروریستی کرمان راهپیمایی کردند.
در این راهپیمایی مردم همراه با مدیران و مسئولین استان، در کنار نماینده ولی فقیه و استاندار چهارمحال و بختیرای، با در دست داشتن تصاویری از امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب و سردار سلیمانی با مشت‌های گره کرده، فریاد الله اکبر، لا اله الا الله، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر ضد ولایت فقیه را سر دادند و جنایات تروریستی کرمان را محکوم کردند.
در تمامی شهرستان‌های چهارمحال و بختیاری نیز راهپیمایی محکومیت این جنایت تروریستی برگزار شد.

# راهپیمایی مردم بجنورد در پی محکومیت انفجار تروریستی کرمان برگزار شد

مردم بجنورد بعد از پایان نماز جمعه با انجام راهپیمایی انفجار تروریستی کرمان را محکوم کردند.
در این راهپیمایی مردم با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر داعشی و تکفیری انزجار خود را از این اقدام تروریستی نشان دادند.
چه غزه چه کرمان جانم فدای ایران، کرمان شده کربلا مهدی بیا مهدی بیا از دیگر شعارهای بود که امروز در پی این اقدام تروریستی ناجوانمردانه توسط راهپیمایی کنندگان سر داده شد.

# حضور مردم بیرجند در راهپیمایی محکومیت حادثه تروریستی کرمان

در پایان نماز جمعه در بیرجند نمازگزاران در محکومیت حادثه تروریستی کرمان تظاهرات کردند.

# تجمع مردمی در محکومیت حادثه تروریستی کرمان در اهواز

مردم اهواز در محکومیت حادثه تروریستی کرمان، تجمع کردند و بار دیگر انزجار خود را نسبت به دشمنان جمهوری اسلامی ایران نشان دادند.
مردم همیشه در صحنه خوزستان و اهواز روز (۱۵ دی ماه) بعد از اقامه نماز جمعه در واکنش به حادثه تروریستی اخیر در کرمان که منجر به شهادت تعدادی از هموطنان مان شد، تجمع کردند و انزجار خود را نسبت به این اقدام نشان دادند.
مردم اهواز با تجمع در بلوار آیت الله بهبهانی شعارهای “الله الله اکبر”، “مرگ بر ضد ولایت فقیه”، “حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست”، “مرگ بر اسرییل” و “مرگ بر آمریکا” سردادند.
مردم اهواز که با حضور پرشور در این تجمع همدری خود را با خانواده شهدا و مصدومان حادثه تروریستی کرمان اعلام کردند، با مشت های گره کرده خود نیز شعار “لبیک یا خامنه ای” سردادند.

# راهپیمایی مردم زنجان در محکوم کردن حادثه تروریستی کرمان روز شنبه برگزار می شود

راهپیمایی گرامی‌داشت شهدای حادثه تروریستی کرمان و دیدار با رئیس‌جمهور همزمان با سفر آیت‌الله رئیسی به استان زنجان برگزار می‌شود.
همزمان با سفر رئیس‌جمهور به استان زنجان راهپیمایی گرامی‌داشت شهدای حادثه تروریستی کرمان و دیدار با رئیس جمهور روز شنبه ۱۶ دی ماه برگزار می‌شود.
این مراسم ساعت ۹:۳۰ صبح از میدان قائم تا مصلی زنجان برگزار خواهد شد و زنجانی‌ها در این مراسم علاوه بر اعلام انزجار از حادثه تروریستی کرمان با رئیس‌جمهور دیدار خواهند داشت.

# مردم قزوین حادثه تروریستی کرمان را محکوم کردند

قزوینی‌ها هم چند ساعت پس از حادثه تروریستی کرمان به صورت خودجوش به خیابان‌ آمدند و فریاد مرگ بر تروریست سر دادند، برخی در فضای مجازی واکنش نشان دادند و برخی با صدور بیانیه جنایت کرمان را محکوم کردند و پس از اقامه نماز جمعه راهپیمایی اعتراضی در محکومیت تروریسم و رژیم صهیونیستی در شهرهای مختلف استان قزوین برگزار شد.

# راهپیمایی نمازگزاران سمنانی در محکومیت اقدامات تروریستی کرمان و غزه

نمازگزاران در شهرهای مختلف استان سمنان جنایت دشمنان در به شهادت رساندن زائران سردار سلیمانی و همچنین تداوم جنایات صهیونیست ها در غزه را محکوم کردند.
مراسم راهپیمایی مردم شهر سمنان در محکومیت حادثه تروریستی و شهادت جمعی از هموطنان و زائران مرقد شهید سلیمانی بعد از اقامه نمازجمعه در سمنان برگزار شد.
در این راهپیمایی که با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزار شد، بر پاسخ قاطع به جنایتکاران و عوامل موثر در این جنایات تاکید شد.
همچنین نمازگزاران دیگر مناطق استان و از جمله در مراکز شهرستان های هشتگانه استان نیز با حضور در این راهپیمایی،بر لزوم تداوم راه شهدا تاکید شد.
این نمازگزاران بعد از اقامه نمازجمعه با حضور در راهپیمایی، جنایت آمریکا و اسرائیل در حمایت از تروریست ها و خصوصاً جنایت گلزار شهدای کرمان و ادامه کشتار در نوار غزه را محکوم کردند.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان نیز در پایان این مراسم، قطعنامه‌ای در محکومیت جنایت تروریستی کرمان، صادر کرد.

# انزجار مردم سیستان و بلوچستان از جنایت تروریست‌های تکفیری و صهیونیستی در حادثه کرمان

مردم ولایت‌مدار زاهدان و سیستان و بلوچستان روز جمعه همزمان با سراسر کشور در تجمع خود از جنایت تروریست‌های تکفیری و صهیونیستی در کرمان اعلام انزجار کردند.
اقشار مختلف مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در تجمع خود بعد از اقامه نماز جمعه جنایت تروریست‌های تکفیری و صهیونیستی در کرمان را محکوم کردند.
حادثه تاسفبار تروریستی در مراسم چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، سردار دلها که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از هموطنان عزیز و بیگناه گردید، موجب تاثر همگان و ملت شهیدپرور سیستان و بلوچستان شد.
مردم با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر داعش تکفیری اعلام انزجار خود را از عاملین این حادثه تروریستی اعلام کردند.
همچنین ادارات، سازمانها، نهادها، سران طوایف و ائمه جمعه شیعه و سنی و گروهای مختلف مردمی در بیانیه های مختلف این جنایت را محکوم کردند.

# کرمانشاهیان جنایت تروریستی کرمان را محکوم کردند

راهپیمایی مردم کرمانشاه در محکومیت جنایت تروریستی اخیر در کرمان برگزار شد.
مردم کرمانشاه، پس از برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه، با شرکت در راهپیمایی، جنایت تروریستی اخیر در کرمان در سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی را محکوم کردند.
این راهپیمایی با حضور نمازگزاران، از مقابل مسجد جامع کرمانشاه آغاز و تا میدان آزادی ادامه داشت.
حاضرین در این راهپیمایی با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، مرگ بر داعشی، مرگ بر منافق، لبیک یا حسین و تازنده‌ایم رزمنده‌ایم، اقدام تروریستی اخیر در کرمان که منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از شرکت کنندگان در مراسم سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی شد، را محکوم کردند.
راهپیمایان کرمانشاهی که تصاویری از مقام معظم رهبری و شهید سلیمانی را در دست داشتند، با مداحی مداحان اهل بیت(ع) به عزاداری پرداختند.
مردم سایر استانهای کشور نیز با حضور در راهپیمائی جنایت تروریستی اخیر در کرمان در سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی را محکوم کردند
در پایان راهپیمایی نیز قطعنامه ای در محکومیت این اقدام تروریستی قرائت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو