اکو رسانه

تل‌آویو همیشه و در هر مکان علیه ایران اقدام می‌کند

نخست‌وزیر رژیم اسرائیل با بیان اینکه تل آویو «همیشه و در هر مکان علیه ایران اقدام می‌کند»، بار دیگر ایران را به تلاش برای دستیابی به سلاح هسته‌ای متهم کرد و مدعی شد که «تهدیدات تهران در صورت دستیابی به سلاح هسته‌ای بیشتر خواهد شد».

بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با بیان اینکه تل آویو «همیشه و در هر مکان علیه ایران اقدام می‌کند»، بار دیگر ایران را به تلاش برای دستیابی به سلاح هسته‌ای متهم کرد و مدعی شد که «تهدیدات تهران در صورت دستیابی به سلاح هسته‌ای بیشتر خواهد شد».

بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی شنبه شب در اظهاراتی تکراری علیه ایران گفت: «ما همیشه و در هر مکان و زمان علیه ایران اقدام می کنیم و همه می دانند که تهدیدات تهران در صورت دستیابی به سلاح هسته ای بیشتر خواهد شد».

وی در ادامه از آمریکا به دلیل حمایت تسلیحاتی از رژیم صهیونیستی و مواضع واشنگتن در شورای امنیت تقدیر و تشکر کرد و گفت: «در حالی که اهداف خود را در غزه دنبال می کنیم، با فشار بین المللی روبرو هستم».

وی همچنین حزب الله لبنان را تهدید کرد و گفت: «اگر حزب الله جنگ خود در جبهه شمالی را توسعه دهد، ضربات غیر قابل توصیفی را دریافت خواهد کرد».

نتانیاهو همچنین مدعی شد که «ما عملیات نظامی خود را در جنوب و مرکز نوار غزه، بالا و زیر زمین، افزایش می‌دهیم و رهبران حماس را از بین می بریم».

«ما به پیروزی های بزرگی دست یافته‌ایم و هزینه های سنگینی متحمل می شویم. پیروزی نیازمند زمان بیشتری است و جنگ تا ماه ها ادامه خواهد داشت».

همزمان مشاور رسانه ای پیشین نتانیاهو گفت: «به ما گفته بودند نابودی حماس نزدیک است و ما هم همینطور فکر میکردیم اما حالا می‌گویند این مساله نیاز به زمان زیادی دارد!»./اعتماد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021