اکو رسانه

ترور شهید رضی نتیجه عجز و ناتوانی اسرائیل بود

احمد وحیدی، وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران امروز (۹ دی) در مصاحبه‌ای با المیادین گفت که ترور مستشاران ایرانی در سوریه، هرگز باعث تضعیف جبهه مقاومت نخواهد شد، بلکه موجب تقویت آن می‌شود.

او به شبکه المیادین گفت: «سردار سید رضی موسوی که چند روز پیش در حالی در وسط روز به شکل وحشیانه هدف حمله و ترور اسرائیل قرار گرفت که در یک مأموریت رسمی به سر می‌برد. رژیم صهیونیستی به هیچ قانون بین‌المللی یا اصول اخلاقی پایبند نیست؛ باید بگوییم که ترور شهید موسوی نتیجه ناامیدی و عجزی است که دشمن از آن رنج می‌برد».

روابط عمومی کل سپاه عصر روز دوشنبه چهارم دی ماه از شهادت سید رضی موسوی از مستشاران نظامی قدیمی سپاه و از همرزمان سپهبد شهید سلیمانی در سوریه در منطقه مسکونی زینبیه دمشق خبر داد و سفیر ایران در دمشق حسین اکبری درباره جزئیات این اقدام تروریستی گفت: شهید موسوی ساعت ۱۴ در سفارت ایران در سوریه بود و پس از پایان کار خود به سمت منزلش حرکت کرد و ساعت ۱۶:۱۰ در محل اقامت خود با سه موشک هدف قرار گرفت و به شهادت رسید.

مراسم گرامیداشت شهید سید رضی موسوی با حضور مسئولان لشکری و کشوری در حسینیه فاطمه الزهرا (س) برگزار شد./باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو