اکو رسانه

اولین خروجی قطعی پرسپولیس مشخص شد

محمد عمری بعد از دو بار انصراف از دانشگاه اکنون مشمول سربازی شده و باید نیم فصل این تیم را به مقصد تیمی نظامی ترک کند.

به گزارش اکو رسانه : هافبک سرخ‌ها که فصل گذشته به عنوان پدیده پرسپولیس در این تیم رشد کرد و حتی شانس دعوت به تیم ملی را نیز به دست آورد، در این فصل شرایط برایش به شکلی پیش رفته که باید به زودی با پیراهن ملوان بندرانزلی به عنوان سرباز کار را دنبال کند.
عمری که به واسطه مصدومیت‌های پیاپی برخلاف فصل گذشته نتوانسته در نقش ستاره تیم یحیی گل‌محمدی ظاهر شود، در دیدار برابر مس رفسنجان در هفته پایانی نیم فصل باید آخرین حضور خود با پیراهن شماره ۷۷ را دنبال کند.
عمری اما به نظر می‌رسد کاملا با این موضوع کنار آمده باشد و آن را به نوعی به عنوان یک سرنوشت پذیرفته باشد. جایی که او پیش از سفر به رفسنجان، چمدان خود را به مقصد انزلی و انجام خدمت سربازی بسته است. در حرف‌هایش نیز نه اثری از افسردگی و سرخوردگی دیده می‌شود و نه نگرانی بابت آینده‌اش. او مدعی است با انگیزه بیشتر راهی انزلی خواهد شد و پیراهن ملوان را در اختیار می‌گیرد تا در ۲۳ سالگی مسیر جدیدی را دنبال کند.
هافبک پرسپولیس در صورت صلاح‌دید یحیی گل‌محمدی در بازی مقابل مس رفسنجان به عنوان آخرین بازی نیم فصل در ترکیب این تیم به میدان خواهد رفت و در پایان این جدال با پیراهن شماره ۷۷ به‌صورت مقطعی خداحافظی خواهد کرد. جدالی که شاید یادآور خاطره جدایی احمد نوراللهی از این تیم باشد.
بازیکنان باتجربه پرسپولیس نیز به واسطه این موضوع برنامه ویژه‌ای برای هم‌بازی خود دارند؛ شاید این‌بار بازوبند به عمری برای دقایقی اهدا شود و او نیز به این شکل سرنوشت جدید خود را دنبال کند.

انتهای خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو