اکو رسانه

برتری لس آنجلس لیکرز با درخشش لبران جیمز

رقابت‌های بسکتبال NBA با برد بالانشینان و صعود دنور همراه بود.

به گزارش اکو رسانه : در ادامه رقابتهای دور گروهی بسکتبالNBA بامداد امروز بوستون سلتیکس صدرنشین کنفرانس شرق۱۴۵- ۱۰۸ لس آنجلس کلیپرز را مغلوب کرد و بیست و دومین برد فصل خود را کسب کرد . در این دیدار جیسون تاتوم فوروارد سرشناس بوستون با کسب ۳۰ امتیاز نقش بسزایی در برد تیمش داشت .
در دیگر دیدار مهم امروز دنور ناگتس ۱۰۲-۹۵ شارلوت هورنتس را شکست داد و به رده دوم جدول رده بندی کنفرانس غرب صعود کرد . در این بازی مایکل پورتر از دنور با کسب ۲۲ امتیاز ستاره میدان بود.
مینه سوتا تیمبرولوز صدرنشین کنفرانس غرب با غلبه ۱۱۰-۹۸ بر ساکرامنتو کینگز به بیست و دومین برد فصل خود دست یافت .آنتونی ادواردز گارد مینه سوتا با کسب ۳۴ امتیاز ،پنج ریباند و ده پاس منجر به امتیاز به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد .
واوکلاهاما ساندر ۱۲۹- ۱۲۰ نتیجه را به لس آنجلس لیکرز واگذار و به رده سوم جدول غرب سقوط کرد. در این دیدار لبران جیمز فوق ستاره لیکرز با کسب چهل امتیاز ، ۷ ریباند و هفت پاس منجر به امتیاز آورترین بازیکن این دیدار بود.
نتیجه سایر دیدارها به شرح زیر است:
نیواورلینزپلیکانز ۱۰۴ – ۱۰۶ هیوستون راکتس
ایندیانا پیسرز۱۰۷- ۱۱۷اورلاندو مجیک
تورنتو رپترز۱۱۹- ۱۲۶ یوتاجاز
آتلانتا هاوکس ۱۱۹ – ۱۲۵ ممفیس گریزلیز پ
بروکلین نتس ۱۲۶ -۱۱۵ دترویت
شیکاگو بولز ۹۵- ۱۰۹ کلیولند کاوالیرز
گلدن استیت وری یرز ۱۲۶ – ۱۰۶ پورتلند تریل بلیزرز
دالاس ماوریکس ۱۴۴- ۱۱۹ سن آنتونیو اسپرز
این رقابتها بامداد فردا با برگزاری دو دیدار ادامه پیدا می‌کند. در جدول رده بندی این رقابتها بوستون ،میلواکی و فیلادلفیا از کنفرانس شرق و مینه سوتا،دنور و اوکلهاما از کنفرانس غرب در رده های اول تا سوم قرار دارند./باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021