اکو رسانه

ارلینگ هالند؛ اولین فوتبالیست با درآمد یک میلیارد پوندی

گفته می‌شود که هالند ۲۳ ساله هفته‌ای ۸۶۵۰۰۰ پوند در استادیوم اتحاد دریافت می‌کند. این مبلغ شامل دستمزد هفتگی او و همچنین پاداش‌های قابل توجهی است که از طریق گلزنی و پیروزی‌هایش در مسابقات کسب کرده است. با این حال، ایجنت او گفته که این تازه شروع درآمدهای این مهاجم است. پیمنتا معتقد است که هالند می‌تواند اولین فوتبالیستی باشد که از طریق حق تصویر خود یک میلیارد پوند به دست ‌آورد.

پیمنتا همچنین از حرفه‌ای بودن مهاجم و خانواده‌اش تعریف کرده و او را متواضع می‌داند. او افزود: «من ارتباط با خانواده هالند را دوست دارم زیرا آنها انتظار حرفه‌ای بودن دارند و به خوبی با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند. مهم نیست که مرد باشید یا زن. آنها به شما گوش می‌دهند. او باورنکردنی و بسیار خاکی و فروتن است. کاملا می‌داند که کیست و باید نماینده چه باشد. او هیچ توهمی ندارد. من هرگز تغییرات منفی را که شهرت و ثروت به ارمغان می‌آورد در او ندیدم. او فقط ۲۳ سال دارد اما بسیار بالغ، عمیق، بسیار آرام و عاشق غذا خوردن است!»

هالند چندین معامله تجاری انجام داده که او را به یکی از پردرآمدترین ستاره‌های فوتبال تبدیل می‌کند. البته فراموش نکنید که این همه قراردادهای تجاری ترمیناتور نروژی نیست./خبر ورزشی

ارلینگ هالند اولین فوتبالیستی خواهد بود که ۱ میلیارد پوند درآمد دارد. رافائلا پیمنتا، ایجنت ستاره منچسترسیتی، مدعی شده که او می‌تواند درآمدی خارج از قرارداد معمول خود داشته باشد.

پیمنتا به گاردین گفت: «من نمی‌گویم که هزینه انتقال به این میزان خواهد رسید. بلکه در مورد کل پکیجی که در طول دوران حرفه‌ای خود به دست می‌آورد صحبت می‌کنم. امروز یک بازیکن می‌تواند تا ۳۵ سالگی بازی کند. باید به حقوق، هزینه نقل و انتقالات، درآمد پخش، حامیان مالی، فروش بلیت و پیراهن‌ها فکر کرد. با بازیکنی مانند ارلینگ این رقم به یک میلیارد می‌رسد. درآمد صنعت بازی‌های ویدئویی بسیار زیاد است. در متاورس، شاید من یک ارلینگ هالند دیجیتال را به قیمت ۲۰۰۰ یورو (۱۷۴۱ پوند) به ۱۰۰ میلیون نفر در هند، چین، برزیل، مکزیک بفروشم. شاید روزی بتوانیم مسابقات فوتبال را با عینک تماشا کنیم و حس کنیم که واقعا آنجا در ورزشگاه هستیم. می‌توان تجربه مجازی سه بعدی داشت. بنابراین شاید ما تجربه فوتبال را نه تنها به پخش‌کنندگان، بلکه به افرادی که هرگز نمی‌توانند بلیت برنابئو یا اتحاد را پیدا کنند، بفروشیم. آنها می‌توانند بازی را (در متاورس) به گونه‌ای تجربه کنند که انگار آنجا هستند. بنابراین وقتی می‌گویم یک میلیارد، منظورم فاکتورهایی فراتر از عوامل فیزیکی است.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021